Výrok: Veľmi málo ľudí na svete má odvahu byť šťastnými a ešte menej ich vie svoje šťastie prežiť. (Sommery)
NUMEROLOGIA.SK: Z denníka numerologičky

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

 Kde je teda to duchovno?
       Keby niekto so mnou kráčal v bežný deň po meste, tak by zistil, že sme sa rozprávali s predavačkou v butiku, srdečná kuchárka nám na obed naložila na tanier väčšiu porciu, popoludní nám kávu doniesol čašník v kaviarni a cestou sme stretli mamičku s kočíkom a sympatického mládenca. Pritom sme sa obtreli o človeka, ktorý v rámci meditácií astrálne cestuje, bytosť, čo komunikuje so zomrelými, nešťastnú dušu, ktorá zažila na vlastnej koži, čo znamená sila kliatby vyslovenej v nenávisti, toho, alebo tú, čo prešli kómou a vrátili sa späť od svetla na druhom brehu s určitými mimozmyslovými danosťami, o ktoré nežiadali. Neveriacky by sa ma medzi rečou možno spýtal, kde mám ten svet medzi nebom a zemou, to duchovno a ja by som mu odpovedala: „Je všade okolo nás a neustále ho stretávame. Klišé?
Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Pondelok, 21.02. 2011 - 00:00:00   4771 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 12804 bajtov | 1 Komentár | Hodnotenie: 0)

 Interview so Zlaticou Mokráňovou

       Horoskopy ju priťahovali už od detstva. Spolužiačkam veštila z ruky, pri hre obyčajných sedmových kariet mávala rôzne predstavy a vízie, ktorým vtedy vôbec nerozumela. Postupom času zistila, že toto je POSLANIE. Práca v oblasti poradenstva ľudom ju nesmierne baví, ale priznáva, že psychicky je veľmi vyčerpávajúca a niekedy je veľmi ťažké ju zosúladiť s rodinou. Najväčšiu radosť však má, ak klient, ktorý sa ozval pre neho s neriešiteľným problémom, po čase pošle email, že aj vďaka nej bolo nakoniec riešenie hračkou. Dámy a páni, Numerologička a Tarotmanka Petronela! "Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem Radu, ostatným ilúziu..."

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Pondelok, 20.09. 2010 - 00:00:00   6326 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 15398 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Rok duchovného prebudenia

       Školský rok začal. A ja som vtedy mohla nastúpiť do školy so starými známymi spolužiakmi. Tešila som sa spoločne s inými bezstarostne vykračujúcimi štebotajúcimi ratolesťami. S roztrasenými kolenami, zvažujúc každý ďalší krok som sa opierala o mamu, ktorá mi až do triedy doniesla školskú tašku a usadila ma do lavice.

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Štvrtok, 02.09. 2010 - 00:00:00   4183 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 14087 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Čo urobíte s vašim osudom?

       Osobnosť je ovplyvnená z jednej tretiny genetickou informáciou, ktorá už na fyzickej úrovni náchylnosťou k chorobám prezrádza skrytý vplyv predchádzajúcich generácií, druhú tretinu predstavuje prostredie, v ktorom našu individualitu formujeme a nakoniec je vyjadrená karmou, resp. osudom, ktorý sme si v čase pred narodením zvolili a jej záznam je zakódovaný v dátume narodenia.

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Pondelok, 31.05. 2010 - 11:12:00   7672 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 14966 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

 Čo sa vám snívalo?

       Orientačne som pozrela do lunárneho kalendára. Štatisticky, nezávisle od toho, či sa daný klient lunárnym kalendárom riadi, alebo nie, sa totiž ľuďom najviac sníva v období splnu. A počas novu Mesiaca občas lúskam zaujímavé symbolické rébusy ako napríklad tento vlastný.

Z denníka numerologičky
Autor: Numerologia - Sobota, 06.03. 2010 - 15:33:31   13012 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 26965 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 4)