Výrok: Keď ich najobľúbenejšou témou sú choroby a každému sa snažia určiť diagnózu. (Čo vraj neznášajú ženy na ženách)
NUMEROLOGIA.SK: Články o numerológii

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

 Numerológia piatich aprílových mien pre dieťa

       Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V apríli nájdete vypracované mená: Richard, Ester, Dana, Juraj a Marek.

Články o numerológii
Autor: Numerologia - Nedeľa, 03.04. 2011 - 00:00:00   4996 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 7213 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

 Numerologický rozbor Janušky Matildy
       V 12. týždni časopis STAR uverejnil numerologický rozbor Janušky Matildy, prvorodenej dcérky Jany Kirschner. Pre numerologicky pozitívnych uverejňujem aj pôvodnú verziu.
Články o numerológii
Autor: Numerologia - Piatok, 01.04. 2011 - 13:53:18   4837 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 1875 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Aké je vaše číslo?
       Zvykla som si, že mi prvý klient zvyčajne otvorí tému dňa. Keď ich objednávam, nepožadujem vopred žiadne informácie, prispôsobujem sa ich voľnému času, ak v udanom termíne nemám práve obsadené, ale je pravidlom, že jeden deň riešime, povedzme, partnerské problémy, ďalší prácu v zahraničí, alebo nerozhodnosť na iných životných križovatkách. Stalo sa mi dokonca, že mi v jeden deň prišli všetko mladé vdovy a iný deň všetci klienti s rovnakým dátumom narodenia. Vždy ich spája spoločná téma, aspekt v dátume narodenia, alebo stav situácie podľa tarotu.
Články o numerológii
Autor: Numerologia - Utorok, 15.03. 2011 - 15:42:08   14241 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 22905 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 3.25)

 Numerológia piatich marcových mien pre dieťa

       Každý človek dostáva do vienka určité vibrácie čísel, ktoré ho ovplyvňujú a sprevádzajú po celý jeho život. Nielen dátum narodenia, ale aj vibrácia mena, ktorým od prvej chvíle s láskou mama svoje milované dieťa oslovuje, trvalo na jeho vývin pôsobí. V marci nájdete vypracované mená: Tomáš, Jozef, Alena, Soňa a Miroslav.

Články o numerológii
Autor: Numerologia - Pondelok, 07.03. 2011 - 00:00:00   4901 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 7146 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Sila mena

       Každé meno má špecifické chvenie. V každom mene, slove alebo názve môžeme pocítiť ducha, ktorý v ňom žije. Podľa toho aké sú naše vlastné individuálne, emócie, reagujeme na slová, mená a ľudí.

Články o numerológii
Autor: Numerologia - Piatok, 04.03. 2011 - 00:00:00   7008 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 5706 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

25 článkov (5 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Prejsť na:
Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu