Výrok: Týmto testom zistite, čí sa vaše poslanie na zemi už skončilo. Ak ste nažive neskončilo sa. (Richarda Bach ? Ilúzie)
Nákupný košík Obľúbené

Kategória: Hlavná strana/Partnerské analýzy


Usporiadanie tovaru: Pomenovanie (A\D) Dátum (A\D) Hodnotenie (A\D) Oblúbené (A\D)
Momentálne usporiadanie tovaru: Od (A to Z)


Partnerský celoživotný profil

Cena: 27.00 € (EUR)

Partnerský celoživotný profil  Obľúbené

Táto numerologická analýza je Vašim dlhodobým životným sprievodcom, môžete sa k nej kedykoľvek vrátiť, pretože je vypracovaná na obdobie cca 100 rokov od dátumu narodenia a to vo forme prehľadnej tabuľky každého roku spolu s vysvetlivkami a popisom jednotlivých rokov a cyklov. Numerologický rozbor Vám vypracujeme s porovnaním obidvoch partnerov.Pridané: 2010-01-30

Partnerský kondiciogram

Cena: 7.00 € (EUR)

Partnerský kondiciogram  Obľúbené

Hodíte sa k sebe s partnerom/-kou, priateľom, známym, nadriadeným? Ako kedy? Prečo? Ako spolu ladíte  po fyzickej, citovej a intelektuálnej stránke Vám odpovie Partnerský Kondiciogram. 

TIP: vhodné ako darčekPridané: 2010-01-30

Partnerský profil

Cena: 99.00 € (EUR)

Partnerský profil  Obľúbené

Partnerský profil skúma vzťah dvoch ľudí do absolútnej hĺbky s prihliadnutím na všetky faktory, ktoré sa v partnerskom vzťahu dvoch ľudí môžu vyskytnúť. Dozviete sa o vzájomnom ovplyvňovaní vo vzťahu, kto hrá prvé husle, aká je perspektíva vo vzťahu, či je stabilný, kam smeruje, miera konfliktnosti, ako vám to klape aj inak, prečo sa nechápete alebo naopak výborne si rozumiete.Pridané: 2010-02-05

Tarot zrkadlo vzťahu

Cena: 18.50 € (EUR)

Tarot zrkadlo vzťahu 

     V písomnom tarotovom rozbore s názvom Tarot zrkadlo vzťahu sa dozviete, čo Vám v láske ukazuje milovaná bytosť. Vzťahom sa každý prepája s iným človekom v spriaznenom, duálnom alebo osudovom spojení. Aké je to vaše prepojenie? 

Pôvodná cena 37,00 €

Akciová cena o 50% nižšia 18,50 €

AKCIA platí do odvolania! 


Pridané: 2020-01-11

Valentínska ponuka - Hodíte sa k sebe?

Cena: 39.00 € (EUR)

Valentínska ponuka - Hodíte sa k sebe? 

Valentínska ponuka - Hodíte sa k sebe? Partnerská analýza podľa Vášho dátumu narodenia + náramok Bellisamade z liečivých kameňov podľa Vášho znamenia za Valentínsku cenu. 

Pôvodná cena 50,00 €

Akciová cena o 22% nižšia 39,00 €

To znamená o 11
,00  menej

TIP: vhodné ako darček
Pridané: 2020-02-09


Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Asers Shop ©