Výrok: Čas všetko mení, dokonca aj časy. (Kollár)
Obsah fóra Numerologia.sk
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

zmeny v práci

 
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
daga16
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 30. 06. 2011
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: ut november 08, 2011 7:08 pm    Predmet: zmeny v práci Odpovedať s citátom

Dobrý večer pani Petronela, na manžela sa vlastne pýtam v jeho mene / Peter, nar. 14.11.1967 a ja Dagmar, nar. 16.11.1967/. Ja som dlhodobo nezamestnaná, nedarí sa mi nájsť prácu aj napriek nespočetnému zaslaniu žiadostí, absolvovala som aj pohovory, ale stále toto problémové obdobie akosi neviem prelomiť.
U manžela nastávajú nejaké zmeny, opatrenia vo firme, preto vznikla obava a otázka, či ostane v tejto práci alebo nie, resp. čo to preňho bude znamenať dobudúcna, kedy si ja nájdem prácu atď.
V minulosti sme si obaja u Vás dali vyhotoviť celoživotný profil, takisto aj tarotovú analýzu, boli sme s Vašimi službami spokojní, teraz sme zvolili formu Vašej poradne.
Prajem pekný večer. Dagmar
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: ne november 13, 2011 9:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý večer, Dagmar,
teší ma Vaša priazeň a na pravidelné vypracovávanie analýz pre Vás v určitom období si spomínam. Smile

Teraz pre Vás nastáva rok radikálnej zmeny v spôsobe života a v doteraz zaužívaných návykov. Ak uvažujete o zásadných krokoch a preorientovaní sa v oblasti profesionálnej realizácie, potom nastal ten správny čas po narodeninách.

Zmeny sa týkajú Vás, nie manžela, preto ten nepokoj. Váš spoločný tarot rastu pod vplyvom vibrácie 7 hovorí: "Nastáva ideálna doba na cestovanie, aktivitu, zmeny v kariére a tiež v rodine a domove. Môže nastať sťahovanie do spoločnej domácnosti, alebo vysťahovanie. V profesionálnom živote môže dôjsť k postupu v kariére. Zmeny sú skôr pozitívne a prehlbujúce. Dôležité pre Vás budú osoby narodené v znamení Raka a tiež mesiac pod vplyvom slnečného znamenia Raka. Ukážu, čo je pre Váš rast dôležité."

Prajem všetko dobré.
Petronela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
daga16
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 30. 06. 2011
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: ut november 15, 2011 12:18 pm    Predmet: zmeny v práci Odpovedať s citátom

Ďakujem pani Petronela za Vašu odpoveď. Teším sa na zmeny, ktoré do môjho života prídu, je to taká nová výzva, chcem sa ešte spýtať / ak teda môžem/ či sa mi podarí nájsť prácu, ktorá ma bude napĺňať a baviť, v ktorej sa budem môcť realizovať. Ďakujem veľmi pekne a prajem všetko dobré !
Dagmar
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: ut november 15, 2011 6:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Milá Dagmar,
dôležitá je pre Vás práca na sebe, ak chcete aj reálne mať prácu, ktorá Vás baví a napĺňa. Vzdať sa prežiťého a neaktuálneho, aby na toto miesto nastúpila nová výzva.
Veľa zdaru!
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©