Výrok: Čomu sa muži smejú, o tom ženy rozmýšľajú. (Regina Barreca)
Obsah fóra Numerologia.sk
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

ako ďalej

 
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
daga16
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 30. 06. 2011
Príspevky: 6

PríspevokZaslal: ut september 11, 2012 9:08 pm    Predmet: ako ďalej Odpovedať s citátom

Dobrý večer pani Petronela, v tomto roku som riešila niektoré veci i podľa toho, ako ste mi už v predchádzajúcich mesiacoch v poradni naznačila. Čo sa týka oblasti práce, začala som skutočne robiť niečo úplne iné ako predtým, čiže v tomto smere som urobila radikálnu zmenu. Myslím, že pre mňa zaujímavú. Avšak finančne to stále akosi nie je ono, napriek tomu, že sa snažím, cítim sa stále tak nejak v začarovanom kruhu.
Niekedy mám pocit, že ma to ešte posunie niekam inam. Rada by som sa preto spýtala, či v blízkej budúcnosti prídu do môjho života nejaké pozitívne zmeny, či sa to "ťažšie obdobie" tak nejak už konečne rozpustí. Veľmi pekne Vám vopred ďakujem za odpoveď. a prajem Vám všetko dobré !
Dagmar, 16.11.1967
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: ut november 06, 2012 2:49 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Milá Dagmar,
ďakujem za Vašu dôveru a tešia ma správy o Vašom pokroku. Dobre viete (predpokladám, že ako stála klientka a čitateľka poradne), že pred narodeninami v každom roku sa človek nachádza v negatívnej fáze energetickej krivky. To je momentálne aj Váš prípad. Je vhodné dokončovať, uzatvárať a delegovať, aby ste mohli začínať nové od narodenín v stúpajúcej ročnej krivke vo vibrácii čísla 5 a deväťročnom cykle trojky. Ani jedna z vibrácií nezaručuje materiálny úspech, ale zato mnoho mentálnych a spoločenských podnetov, ktoré posúvajú Váš život smerom k novým vedomostiam a obohacujú intelekt. Samozrejme, ak máte záujem riešiť zlepšenie materiálnej situácie, potom je vhodné zvoliť napríklad techniku regresnej terapie u školéného teraputa alebo terapeutky a pochopiť prečo sa vo Vašom živote deje "ťažké obdobie" a pochopením z neho vystúpiť. Pretože, čo pochopíte, nemusíte zažívať cez realitu.
Prajem pekné dni.
Petronela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©