Výrok: Z lásky k žene sa zrodilo všetko na svete. (Gorkij)
Obsah fóra Numerologia.sk
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

vzťah

 
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Siska155
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 09. 12. 2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: ne december 09, 2012 10:14 pm    Predmet: vzťah Odpovedať s citátom

Dobrý večer, mám priateľa, sme spolu 2,5 roka. Sme mladí, máme 18rokov. Už to neklape tak, ako na začiatku a stále sa hádame. On mi moc krát ublížil a mám pocit že už niesom s ním šťastná. Spoznala som nového človeka. Nepoznám ho ale až tak dobre ako by bolo vhodné riskovať to. Myslíte že ten človek mi vstúpil do života z nejakého dôvodu? Nechcem ublížiť môjmu priateľovi, on si uvedomil chyby a je teraz strašne zaľúbený, ale ja mám pocit že niesom šťastná ale na druhej strane sa bojím že budem ľutovať.
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Siska155
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 09. 12. 2012
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: ne december 09, 2012 10:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Môj dátum narodenia je 15.8.1994 a dátum partnera 19.1.1994
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: so december 22, 2012 9:11 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Milá Siska,
presne tak ako ste spomenuli, že ste s priateľom ešte mladí, platí to aj z karmického hľadiska. Stretli ste sa ako pár mnohokrát. Napriek tomu je partnerstvo ešte nevyzreté. Nezrelosť vášho vzťahu spočíva v odlíšení skutočnej lásky poskytujúcej duchovnú slobodu od reálnej, fyzickej alebo materiálnej závislosti jedného od druhého.
Zväzovanie iným citom ako láskou šťastie neprinesie, zvlášt, ak prežívate osobnú ročnú vibráciu samostatnej a nezávislej jednotky. Priateľovi umožníte úprimnosťou o pochybnostiach ohľadne vašej spoločnej lásky nájsť hlbšie pochopenie (osobná ročná vibrácia 7). Tiež otvárate možnosť, aby ste si uvedomili, čo v skutočnosti jeden k druhému cítite.
Prajem pekné sviatky a PF 2013.
Petronela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©