Výrok: Zamilovaná žena je otrok, ktorý drží v reťaziach svojho pána. (Etienne Rey-francúzsky publicista)
Obsah fóra Numerologia.sk
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   užívateľské skupinyužívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastavenieNastavenie   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Co ma caka ?

 
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lukas
Newbie
Newbie


Zaregistrovaný od: 11. 01. 2015
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: ne január 11, 2015 8:38 pm    Predmet: Co ma caka ? Odpovedať s citátom

Prosim vas viete mi povedat co ma caka ?Aspon naznak... V poslednej dobe sa strasne vela veci udialo v mojom zivote no bohuzial nic dobre ... dakujem vam rok narodenia 24.5.1989 Lukas
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Petronela



Zaregistrovaný od: 22. 02. 2017
Príspevky: 0

PríspevokZaslal: ut január 13, 2015 3:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Milý Lukáš,
odhliadnúc od všeobecných tendencií, kedy prechádzame transformáciou cez zrýchľujúce sa udalosti, Vy konkrétne sa z numerologického hľadiska nachádzate v období ročnej vibrácie čísla 9. Rok deviatky sa vyznačuje prehodnotením priorít. Čo podržať a čo naopak pustiť, aby ste v novom cykle, pre Vás deväťročnom cykle 9 mohli realizovať nové myšlienky, plány, vízie, vzťahy alebo veci od narodenín v tomto roku. Niekedy si človek potrebuje zažiť aj nie dobré záležitosti, aby našiel krásu, spokojnosť a šťastie v tom novom, čo príde.
Prajem všetko dobré.
Petronela
Návrat hore
Zobraziť informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
       Obsah fóra Numerologia.sk -> NUMEROLOGICKO-TAROTOVÁ PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete odosielať novú správu do tohto fóra
Nemôžete odpovedať na správu v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete hlasovať v tomto fóre
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©