Výrok: Aj dobrého veľa niekedy škodí. (Ezopova bájka o nenásytnej líške)
 Čo prinesie rok 2009?
Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby
       Skôr ako sa dozviete numerologické a astrologické tendencie na rok 2011, premietneme si predpovede z predchádzajúcich rokov. Tento článok sa opätovne týka predpovede na rok 2009 so značným ohľadom na numerologické aspekty. Tu si môžete pripomenúť horoskop na rok 2010.


Z numerologického hľadiska je každý rok tvorený určitým zoskupením čísel, ktoré vyžarujú neviditeľné magické pôsobenie. Význam z tohto hľadiska majú jednotlivé číslice a tiež ich súčet. Podľa gregoriánskeho kalendára, používaného vo väčšine sveta, sme vstúpili do roku 2009 tvoreného dvojkou umocnenou dvoma nulami, deviatkou, čo súčtom dáva mystickú vibráciu čísla jedenásť.
 
Dvojka ako symbol tisícročia
S dvojkou sa v tomto tisícročí učíme ako žiť a nechať žiť, ako vnímať situácie intuíciou, ako rozdávať trpezlivosť, nežnosť, srdečnosť a láskavosť, ako sa správať vo vzťahoch k iným ľuďom a vôbec ako silu použiť vo veciach lásky. To je skôr úloha na ďalších takmer tisíc rokov, nielen pre tento rok.
 
Deviatka s posolstvom minulého storočia
Podstatnejšou v tomto význame sa javí vibrácia čísla deväť. Deviatka ako číslo blízke k dokonalosti nás na najbližších dvanásť mesiacov zásobí silnou dávkou podnikavosti a nevyčerpateľnej energie. Pocítime potenciál presadiť si premyslené a začaté plány v realite a doviesť ich k úspešným výsledkom. Obrovská činorodosť sa nám rozhodne zíde.
 
Totiž revolučná osmička na konci dátumu minulého roka znova so sebou priniesla vojnu. Nie ozajstnú, ak nepočítame tú v Gruzínsku, ktorá začala 8.8.2008, dátumom, ktorého aj celkovým súčtom je osmička, ale tú ekonomickú v podobe výkyvov na svetových burzách. Minuloročné finančné kolísanie bude musieť predsa niekto tvrdo odpracovať. Potvrdzuje to aj čínsky lunárny kalendár, podľa ktorého je rok 2009 rokom vytrvalého Byvola verného za každých okolností svojim povinnostiam, zásadám a rodine.
 
Číslo deväť už nie je bežnou súčasťou dátumu každého roka ako tomu bolo v minulom storočí, preto reálne aj pocitovo sa nám udalosťami pripomenie práve táto atmosféra. Možno s nostalgiou, ale pre niektorých skôr s úľavou. Nebudú to návraty v tom pravom slova zmysle, skôr osvietenie inšpiráciou: „Presne toto bolo vtedy dobré a toto naopak nie, a takto to môžeme správne urobiť.“ Prehodnotenie súčasnosti na základe minulých skúseností.
 
Numerologická kombinatorika
Kombinácia dvojky a osmičky v roku 2008 spôsobovala skôr rozpor medzi prejavovaním citov a napĺňaním profesionálnych ambícií. V roku 2009 je dvojka a deviatka vzťahom čísel naplnených láskou i láskavosťou. Vzájomne dopĺňanie prebúdza tiež jemnú stránku povahy a cit pre estetiku. Na rozdiel od numericky harmonicky vyzerajúcich dátumov v minulom roku je tohtoročný dátum 20.09.2009 vhodným na uzatvorenie manželstva za predpokladu, že sa jedná o zrelé partnerstvo, a nie bláznivý nápad. Zelenú ma aj rodičovská láska.
 
Súčet roka
V jedenástke numerologia vidí zdvojenú jednotku a tá podnecuje k optimizmu, rýchlym reakciám, k uskutočneniu predsavzatí a schopnosti vyviesť seba aj iných z ťažkých situácií. Ak zapojíme šiesty zmysel, v materiálnom svete dosiahneme veľmi významné úspechy. Možno sa aj celosvetovo dočkáme snahy politikov o humánnejšie formy riešenia sporov.
 
Rok 2009 pre Slovensko
Slovenská republika vznikla 1.1. a pre ňu je v súvislosti s aktuálnym rokom dôležitým súčet všetkých číslic. Je to vibrácia čísla štyri. Vznikla z súčtom číslic trinástky a prijatie novej meny je tou zásadnou zmenou, ktorú symbolizuje. Mať stále niečo na práci je osudom vibrácie štvorky. Niet času na zábavu, exhibicionizmus a už vôbec nie na porušovanie zákonov, ktoré sa prísne trestá. S konzervatívnym myslením v tvrdej práci a disciplíne poznatky preverené praktickými skúsenosťami pomôžu odkryť rozmery skutočného duchovného bohatstva. Vnútorný pokoj v nepokojnom vonkajšom svete nájdeme v práci zameranej na zlepšenie životných podmienok aj prostredia, v ktorom budeme môcť žiť my aj náš svet v radosti a obklopení krásou.
 
 
Zlatica Mokráňová, vytvorené 21.12.2008,
uverejnené v skrátenej verzii v prílohe Víkend Hospodárskych novín,
dňa: 2.1.2009Hviezda na nebi záhad

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Predpovede, prognózy, proroctvá a veštby:
Numerologická prognóza roku 2011Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Články o numerológii

"Čo prinesie rok 2009?" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa