Výrok: Neboj sa urobiť veľký krok, ak je to potrebné; priepasť nepreskočíš dvoma malými skokmi. (D.L.George)
NUMEROLOGIA.SK: Články o tarote a tarotových arkánách

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

 TAROTHOROSKOP na jún 2012
       Jún je časom, kedy vystúpia do popredia pracovné a študijné aktivity. Vzletné plány a činy sú všeobecne v spoločnosti podporované. Atmosféra hojnosti preniká do všetkých kútov sveta aj duše. Aj vo vzťahoch zavanie čerstvý vietor. Čo môže pre dlhodobé vzťahy znamenať vstup do manželstva alebo jeho ukončenie. Podľa toho, či páry udávajú rovnaký alebo rozdielny smer. Z hľadiska čínskej medicíny počas júna posilňujeme tenké črevo. Prejavom nerovnováhy v tejto oblasti je na fyzickej úrovni hnačka, tuhnutie šije a závraty. Na psychickej úrovni sa objavuje nestálosť vo vzťahoch. V každom prípade - Nemudrujte o minulosti, nesnívajte o budúcnosti, ale chopte sa tohto okamihu. Vykročte tou správnou nohou, vystretým chrbtom a zdvihnutou bradou v ústrety dobrodružstvu.
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Štvrtok, 31.05. 2012 - 00:00:00   3073 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 26462 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

 TAROTHOROSKOP na máj 2012
       Máj je mesiacom lásky. Kvalitné medziľudské vzťahy sú viac ako večná honba za vreckami plnými euro bankoviek. Riešením peňazí a matérie sa preto nezaťažujte. Rešpektujte seba, svojho partnera, rodinu, príbuzných, suseda, kolegu alebo aj neznámeho človeka. Neprešli ste ani míľu v ich mokasínach, preto nemáte žiadne právo súdiť ich. Iba milovať. Z hľadiska čínskej medicíny počas mája treba posilňovať srdce. Vo fyzickej rovine sa ochorenia prejavia bolesťou v hrudi, suchom v ústach alebo búšením srdca, ak ste prirodzené a spontánne prejavy duše zablokovali egom. Emóciou srdca je radosť. Tú získame, keď nesúdime seba a iných, ale odpúšťame, tešíme sa zo života a z úspechov každého človeka. Pochváľte ich. Srdečnými slovami zbližujte. Láska bez podmienok, dávať a nič neočakávať je cestou k šťastiu. Buďte zmierliví, milujte a odpúšťajte.
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Pondelok, 30.04. 2012 - 00:00:00   3254 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 20484 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Tarothoroskop na apríl 2012
       Apríl je mesiacom prebúdzania prírody slnkom a tiež prebúdzania aktivity a ega u človeka. Nastáva príval energie a sily, ktorá je natoľko nekontrolovateľná, že sa môže stať úplnou brzdou vývoja priaznivých okolností. Z hľadiska čínskej medicíny počas apríla treba posilňovať pečeň. Emóciou pečene je v pozitívnom aspekte tvorivosť a v negatívnom hnev. Dva póly medzi ktorými lavírujeme. Dostávame k dispozícii všetko. Súhrn všetkého, čo môže byť, bez rozlišovania medzi „lepším“ a „horším“. Za každú krajnosť sa však sa platí. Usmeje sa na nás šťastie v tom, že sa stretneme so zaujímavými ľuďmi. No na druhej strane hrozí riziko nadmerných alebo neopatrných výdavkov. „Pomaly ďalej zájdete.“ Dôležitá je rovnováha, pokoj, prianie dobra. Umenie správne vidieť realitu podnieti plodnosť – schopnosť dať vznik šťastiu z naplnenej lásky.
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Sobota, 31.03. 2012 - 00:00:00   2706 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 19629 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Tarothoroskop na marec 2012

       Marec je mesiacom drobných radostí zo života, z toho plynúcich rôznorodých stretnutí, optimalizovania finančných výdavkov a mobilizovania energetických rezerv. Rodina, milostné romániky, manželské i rodičovské vzťahy aj spriaznené duše v podobe priateľov sú ústrednou témou. Prejavte lásku a určite si vo vzťahoch hranice. K peniazom pristupujte iba ako k imaginárnej hre s číslami mocných a zamerajte pozornosť na iné hodnoty. V oblasti zdravia podporte stravou a vhodnými čajmi žlčník a neopomínajte dostatočný prísun vitamínov. Oči zaťažujte menej štúdiom literatúry a oprite ich do panorámy hôr počas prechádzok alebo pobytov na chate. Začnite pracovať na svojom osobnostnom raste, a potom príde zlepšenie aj vo všetkých ostatných oblastiach života.

Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Streda, 29.02. 2012 - 00:00:00   2537 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 17500 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

 Tarothoroskop na február 2012

       Február možno nazvať mesiacom zefektívňovania svojho pracovného života a tiež obdobím zameraným na uvedomovanie si lásky v sebe cez blízkosť životnej polovičky, rodiny a priateľov. V oblasti zdravia podporte stravou a vhodným pitným režimom funkciu obličiek. Pokiaľ ste v predchádzajúcom mesiaci vytriedili hmotné veci, ktoré do vášho života nepatria a blokujú tok energie, potom teraz môžete k sebe priťahovať nové a krásne veci. Možno aj na Valentína od milovanej bytosti. Pokiaľ nie, tak zmeňte predstavy, ktoré ste si vytvorili o sebe, o iných a o živote v minulosti. Premaľujte vizualizáciou obrazy vo svojej hlave žiarivými farbami a vykročte v ústrety svetlej budúcnosti. Nech vám pomáhajú anjeli, víly, škriatkovia a iné jemnohmotné bytosti.

Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Streda, 01.02. 2012 - 00:00:00   3803 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 17786 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 3.66)

16 článkov (4 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Prejsť na:
Som ilúzia alebo inšpirácia...