Výrok: Našim vychovávateľom je naša činnosť. (Gorkij)
Nákupný košík Obľúbené

Vitajte v našom internetovom obchode!

Vľavo si môžete pozrieť kompletnú ponuku nášho internetového obchodu  a vybrať si službu alebo tovar, ktorý Vám alebo Vašim blízkym urobí radosť !

                                             

Teraz je 45 kusov tovaru v 10 kategóriach v databáze

Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu

Náhodné vybraný produkt z eShopu

Ukážka
Ukážka
Cena: 7.00 € (EUR)

Osobný kondiciogram na polrok

  Obľúbené

Osobný kondiciogram je výborná pomôcka pri plánovaní svojho života, keď sa chcete vyhnúť "zlým" dňom a využiť naplno svoje "dobré" dni. Naplánujte si ich na naubližší polrok.

TIP: vhodné ako darčekDátumom narodenia každého človeka sa začínajú jeho biorytmy, ktoré sa výpočtom dajú previesť do zrozumiteľnej podoby - Kondiciogramu. Denodenne Vás ovplyvňujú fyzické, intelektuálne  a emocionálne cykly, pričom každý plynie v inej perióde. Numerologický  kondiciogram Vám ukáže ako ste na tom každý deň fyzicky, intelektuálne a emocionálne v percentách ale aj graficky formou krivky. Táto informácia Vám môže byť veľmi užitočná pri plánovaní dôležitých rozhodnutí. Poľahky sa vyhnete nesprávne naplánovaným činnostiam či rozhodnutiam v rôznych sférach života. Pospájaním kondiciogramov jednotlivých mesiacov vznikne veľmi prehľadný obraz o striedaní cyklov a ich pôsobení na Vás na celý rok. Ak si nájdete chvíľu čas a zamyslíte sa nad udalosťami, ktoré Vás postretli a prípadne si ich porovnáte s Vašim osobným Kondiciogramom, presvedčíte sa, že Osobný kondiciogram je naozaj výborná pomôcka pri plánovaní svojho života, keď sa chcete vyhnúť "zlým" dňom a využiť naplno svoje "dobré" dni. 

Ak chcete darovať túto analýzu inej osobe - uveďte do kolonky Darčekový poukaz jej meno a priezvisko.

Pozn. V prípade záujmu si môžete zakúpiť počítačový PROGRAM na výpočet kondiciogramov - viac informácii TU.

Ak si k tejto službe objednáte ďalšie dva produkty alebo služby, získavate 10% zľavu z celkovej ceny.
 
Produkty zasielame po prijatí platby.  


Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Pridané: 2010-01-29 (599)

Podobný tovar:

Osobný kondiciogram na rok - 10.00 € (EUR)


Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.
Asers Shop ©