Výrok: Ten, kto nie je šťastný doma, nebude nikde šťastný. (Tolstoj)
Nákupný košík Obľúbené

Kategória: Hlavná strana/Tarotové analýzy


Ukážka
Ukážka
Cena: 23.50 € (EUR)

Tarot-horoskop na 1 rok

  Obľúbené

Jedinečný spôsob výkladu budúcnosti Tarot-horoskop na celý rok podľa astrologických domov z dvanástich možných uhlov pohľadu v kombinácii s archetypmi tarotu. Táto osobná prognóza na jeden celý rok odhalí výzvy, pomoc aj úskalia. 

Pôvodná cena 47,00 €

Akciová cena o 50% nižšia 23,50 €

AKCIA platí do odvolania! 

 
TIP: vhodné ako darčekový poukazTarotový rozbor roku Vám prehľadne napovie, čo Vám rok magických vibrácií 2020 prinesie vo všetkých sférach života. Rok aktívnej BIELEJ MYŠKY či KOVOVÉHO POTKANA je prvé znamenie v 12-ročnom cykle čínskeho lunárneho kalendára, preto je aj výnimočne vhodným na stanovenie osobných cieľov a ich dosiahnutie. Vláda znamenia začína 25. januára 2020, končí 11. feruára 2021 a vystrieda rok ZLATÉHO KANCA

Táto analýza je prehľadnou informáciou aj o minulosti (ak si ho objednávate v priebehu roka), čo Vám môže pomôcť zodpovedať otvorené otázky, prečo sa niečo vo Vašom živote udialo tak, ako sa udialo.

Tarot na 1 celý rok popisuje všetky oblasti života prostredníctvom výkladu dvanástich tarotových kariet, veľkých a malých arkán - tajomstiev - zoradených do astrologických domov. Veľmi detailne spracovaná informácia Vás bezpečne prevedie všetkými úskaliami a odhalí Vám všetky pozitíva, ktoré môžete využiť pre svoje blaho. Objednajte si túto analýzu už teraz!

Ukážka Tarot-horoskopu k stiahnutiu

Bez registrácie do nášho e-shopu si môžete túto službu objednať na www.mystika.sk

Ak si k tejto službe cez náš e-shop objednáte ďalšie 2 produkty alebo služby, získavate 10% zľavu z celkovej ceny.

Ak chcete darovať túto analýzu inej osobe - uveďte do kolonky Darčekový poukaz jej meno a priezvisko, ak viete aj dátum narodenia. Do kolonky Formulácia Otázky napíšte DARČEK - Vami obdarovaná osoba položí Tarotovú otázku, ktorá ju zaujíma. 

 
Produkty zasielame po prijatí platby.  
Ochrana osobných údajovCopyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Pridané: 2010-01-29 (1866)

Podobný tovar:

Tarot-analýza plánovania budúcnosti - 18.50 € (EUR)

Tarotová analýza rozhodnutia - 18.50 € (EUR)


Som ilúzia alebo inšpirácia...
Asers Shop ©