Výrok: Ak vlastním kvetinu a polievam ju, som jej osožný, ale neviem na čo mi je vlastniť hviezdy, ktorým nikdy nebudem osožný. (Malý Princ od Exupéryho)

Aztécky horoskop       Prostredníctvom Aztéckeho horoskopu skladajúceho sa z deviatich astrologických symbolov Opereného Hada, vám ponúkame predpoveď, čo vás čaká najbližší mesiac. Stačí zadať svoj dátum narodenia a kliknúť na predpoveď.

Čítať viac?
      
       Aztécky horoskop sa skladá z deviatich znamení veľkého Opereného Hada - boha Quetzalcoatla. V západnej astrológii zodpovedá planéte Venuši – Zorničke a súbežne Večernici. Aj napriek tomu, že už dve tisícročia uplynuli od vzniku astrologickej tabuľky Aztékov, dodnes nestratila zo svojej aktuálnosti.

       Predpoveď sa týka obdobia najbližšieho mesiaca. V prípade, že si predpoveď necháte opätovne vypočítať skôr ako nasledujúci mesiac od poslednej predpovede, je možné že vám vyjde iný výsledok. V tomto prípade sa tieto predpovede budú prekrývať a navzájom ovplyvňovať, pričom prvá predpoveď má najväčšiu váhu a prednosť pred ostatnými. Mesiac je doba, ktorú potrebujú znamenia k tomu, aby zmenili v hviezdnom systéme usporiadania svoju pozíciu. Mágia predpovede sa skrýva v tom, ktorý deň si intuitívne vyberiete na výpočet symbolu.

Zdroj: MAGAZYN POLSKI 9/86 Varšava


Zadajte prosím požadované údaje,  predpoveď sa vám ihneď zobrazí. 

Dátum narodenia:
. .Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 19.08. 2008 (1198236 čitateľov)

Content ©