Výrok: Nechci mať priveľa naraz, lebo nedostaneš nakoniec nič. (Ezopova bájka o chlapcovi a lieskovcoch)

Biožiarič - generátor energie       O generátoroch energie "prány" sa zmieňuje aj známy čínsky liečiteľ, žijúci na Filipínach Choa-Kok-Sui. Tento generátor tvaru ako vnútro pyramídy, bokmi pokrytými šachovnicou vytvára tzv. neoenergiu. Nakoľko aktivuje enzýmy, povzbudzuje organizmus a likviduje neurózu, stres či únavu môže sa jeho pôsobenie prejavovať u vnímavých jedincov pocitmi mravčenia, tlaku, či prílevov tepla alebo ospalosti. Dôležitý je tvar obrazca, ktorý môže byť na akomkoľvek podklade.

Ako ho použijete?

Čítať viac?

       Pred každým použitím urobte pre uvoľnenie zopár hlbokých nádychov a výdychov a počas pôsobenia generátora si predstavujte ako teplá, jasná, uzdravujúca energia preniká vašim telom a všetky neduhy odchádzajú v podobe sivého dymu, ktorý je stále bledší a bledší...
 
       Položte si generátor pri použití pod posteľ, kreslo či miesto kde sa zdržiavate. Dbajte na to aby bol otočený písmenom S na Sever. Po 15 minútach, maximálne po 1 hodine, generátor odložte a zotrvajte chvíľu v polohe, v akej sa cítite dobre.

       Generátor získate tak, že si kliknete pravým tlačítkom myši na obrázok nižšie, uložte si ho na disk svojho PC, alebo si ho vytlačte. Chráňte ho pred znečistením, pretože by sa narušila kontinuita geopoľa vyžarovania.

       Budeme radi, ak sa o svoje poznatky pri používaní generátora energie s nami podelíte.  

GENERÁTOR ENERGIE Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 19.08. 2008 (56064 čitateľov)

Content ©