Výrok: Život je ako hra: nezáleží na tom, ako dlho trvalo predstavenie, ale na tom, ako dobre bolo zahrané. (Seneca)

Fun ezotérium       ako vyplýva zo samotného názvu, v tejto rubrike nájdete programčeky z oblasti ezoteriky s humorným podtónom alebo vyžadujúcich určitú dávku nadhľadu. 
  

       Ponúkame vám pohľad na ezoterické vedy aj inak. Počas svojich ciest pavučinou internetu sme našli kadečo. Veci vážne, ale aj veci humorné a radi sa s vami podelíme o svoje zážitky. Ak poznáte aj vy nejakú "cool" linku alebo máte "fun" programy či programčeky, ktoré rátajú, počítajú, vyrábajú aj nemožné veci :-) a aspoň trochu súvisia s ezoterikou - rozhodne si to nenechajte len pre seba a kontaktujte nás. Zaujímavý "fun" software, linky a pod. na tomto mieste sprístupníme všetkým. Všetky tu zverejnené programy boli pred publikovaním skontrolované na prítomnosť počítačových vírusov a sú bezpečné.

VEDOMIE HOROSKOP 1.0 pridané 9.9.2004
Horoskop z viacerých hľadísk od nášho partnera Vedomie.sk vás určite poteší.
Program zverejňujeme so súhlasom autora. 

HOROSKOP 1.0

BODY MASS INDEX pridané 8.7.2003
Skontrolujte si svoju váhu pomocou zaujímavého výpočtu.
Program zverejňujeme so súhlasom autora. 

BODY MASS INDEX

MINDREADERCZ pridané 2.7.2002
Tak tento trik s kartami nemá chybu. Schválne - prídete na tú "fintu" akou Vám čítajú myšlienky? :-) Na spustenie potrebujete mať naištalovaný Microsoft PowerPoint /súčasť Office balíka/. Kliknite si na nápis v modrom poli, uložte súbor na disk a spustite z disku počítača.
MINDREADER

VEŠTECKÁ GUĽA pridané 17.4.2002
Po kliknutí na nápis Veštecká guľa v modrom pásiku, si stiahnete od nás program fortuna.exe (300 kB), ktorý spustíte a potom vám stačí klásť už len otázky :-) - veštecká guľa Vám odpovie vždy veľmi výstižne.  Odporúčame - celkom dobre sme sa odreagovali. :-)
Fortuna.exe sme našli na českom Internete www.gemtree.cz

VEŠTECKÁ GUĽA

ZVEROKRUH pridané 14.9.2001
Ak chcete vedieť, čo hovorí vaše znamenie zvieratníka, v ktorom ste sa narodili, o vašej práci, zdraví, láske, peniazoch, výzore, ba dokonca detstve, určite si pozrite program Zverokruh (490 kB), ktorý môžete získať kliknutím na tlačítko Zverokruh. Program spustíte kliknutím na "Zverokruh.exe" a potom si podľa ľubovôle klikajte na všetko, čo vás zaujíma. Odporúčame - celkom zaujímavo spracované.
Poďakovanie za dobry tip patrí našej klientke sl. Oľge M.

ZVEROKRUH

VÝPOČET MINULÉHO ŽIVOTA pridané 6.1.2001
Kliknite na tlačítko Výpočet minulého života, zadajte svoj dátum narodenia a potvrďte kliknutím na tlačítko OK. Okamžite sa dozviete, či ste boli v minulom živote muž alebo žena, kde a kedy ste žili, a čím ste sa živili.
Naše poďakovanie za milý program patrí MIKMIK company - Petr Voborník.
Pozn.: Program má veľkosť asi 312 kB.

VÝPOČET MINULÉHO ŽIVOTA

 Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 28.08. 2008 (87401 čitateľov)

Content ©