Výrok: Keď sme v núdzi, potrebujeme pomoc a nie ponaučenia. (Ezopova bájka o kúpajúcom sa chlapcovi)

Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 15.06.2021

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Tento deň bude nabitý udalosťami. Zľava, sprava - zo všetkých strán sa to na vás priam hrnie, jeden problém za druhým. Ste síce plná života, ale aj tak to všetko nemôžete zvládnuť sama. Nehanbite sa požiadať o pomoc svojich kolegov. Nabudúce možno budú potrebovať vašu pomoc oni. Mladší spolupracovníci, partneri vám ochotne ponúknu svoju pomoc a taktiež ani nadriadení sa nebudú tajiť svojou priazňou. Aby vám to dobre myslelo, tak zakomponujte do jedálneho lístka orechy.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Okolo vás je nezvyčajne rušno. Zdá sa vám, že všetko sa na váš vkus mení prirýchlo. Váš nadriadený je nervózny a má tendenciu vybiť si zlú náladu na svojich podriadených, hlavne na vás. Neberte to tragicky a myslite na niečo príjemné, hoci na to, kde prežijete s partnerom nasledujúci víkend. Pohľad na kalendár vám pripomína, že treba čerpať aj dovolenku a že dajaké financie navyše by neboli na škodu. Práve tento deň môžete svoju hotovosť značne vylepšiť. Naskytne sa vám možnosť vedľajšieho zárobku v niektorej agentúre. Neváhajte.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Prijmite novú ponuku na prácu, ak sa o zmenu snažíte. Čakajú tam na vás lepšie platové podmienky. V kolegiálnych vzťahoch akceptujte postoj starších a skúsenejších. Veľa ním získate na ceste profesionálneho rastu. Z domova si vytvorte záštitu pohody, dostatku a šťastia, kde môžete zregenerovať svoje sily. Tento deň je v oblasti zdravia ideálny na detoxikáciu organizmu. Zvoľte dni strávené iba jedením ovocia, lebo zeleniny. Podľa toho, čo vám viac chutí. Prípadne si doprajte pôst.

RAK
(22.6. - 22.7.)
V práci sa neprenáhlite, nečakaný nával úprimnosti by mohol zhoršiť vaše pozície. Viete veľmi dobre, že pracujete medzi mnohými samoľúbymi ľuďmi. Ak chcete dosiahnuť spoločenskú prestíž, mali by ste sa viac usilovať. V rodinne očakávajte menší konflikt. Citová nevyrovnanosť vám komplikuje prácu. Pokúste sa oddeliť súkromné problémy od pracovných. Ak sa vám to nepodarí, začnete prehrávať na oboch stranách. Nehľadajte radu zvonku, neúprimnosť takzvaných priateľov by vám nepomohla.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Čím viac sa snažíte, tým viac sa vám zdá, že vám niekto hádže polená pod nohy. Je možné, že vo vašom okolí sa nachádza nejaký neprajník a ten vám podkopáva cestu. Ak tušíte kto to je, spýtajte sa ho na rovinu čo proti vám má. Vyriešite sa tak mnoho otázok. Uvedomte si, že nie ste stroj a občas musíte aj vy vypnúť. Málo oddychujete, a to sa prejavuje aj na vašom zdraví. To máme len jedno a aj vy si ho musíte šetriť. Prepínanie svojich možností by vás totiž v budúcnosti mohlo mrzieť. Šetrite sa.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Viete dokonale narábať s financiami a darí sa vám ich znásobovať. Návrh od istého obchodného partnera vás najskôr poteší, ale neskôr si uvedomíte jeho riziká. Nechajte si čas na premyslenie a v žiadnom prípade nedovoľte, aby na vás naliehal. Pri rozhodovaní by vám pomohla rada právnika. Neľutujte peniaze, môže vám zachrániť oveľa viac. Skontrolujte si ale posledné partnerove výdaje. Váš spoločný citový život sa scvrkol len na chladnú spoločnú existenciu. Nebojte sa požiadať o prejavy nežnosti.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
V materiálnych záležitostiach nič pre vás nebude nezvládnuteľné. Riešením problematickej situácie priam zažiarite. Dôležitejšie rozhodnutia, ktoré majú vplyv na život dlho do budúcnosti si radšej dobre premyslite. V zamestnaní sa venujte viac svojim povinnostiam ako povinnostiam tých ostatných. So všetkým sa ľahšie potom dokážete vyrovnať. V súkromnom živote sa nestane nič, čo by ste nedokázali zvládnuť. Ak sa vyskytnú nejaké problémy, určite sa s nimi dokážete vyrovnať. Pozor na úrazy.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Využite náklonnosť hviezd na schôdzku na súdoch, úradoch alebo na nástupe do kondičného kurzu. Dokážte, že viete byť rozhodná, vytrvalá a samostatná. Neočakávajte, že sa čokoľvek zmení bez vášho pričinenia. Svojou pasivitou si potom pomaly zbúrate vzťah, ktorý mal ešte nedávno veľmi silné základy. Ešte stále máte čas a ak sa rýchlo spamätáte, môžete veľa zachrániť. Dôležitý bude váš postoj k partnerovmu úspechu. Nezaťažujte svoje pľúca dýchaním exhalátov alebo fajčením. Dýchajte zhlboka zdravý vzduch v prírode.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Buďte prispôsobivá a radostne prijímajte všetky zmeny. Svojou spontánnosťou a radosťou zo života získate slobodu vyskúšať si všetky možnosti, ktoré sa pred vami otvárajú. Radi si vychutnáte každú skúsenosť, a dokonca i tie nie tak pozitívne - zistíte, že sa z nich môžete mnohému priučiť. Ak máte riešiť nejaký problém, riešte ho nekonvenčným spôsobom. Rutina vás ničí. Vhodné obdobie na vyjadrenie pocitov slobody, rozvinutie podnikateľských aktivít, komunikovanie. Je možné dosiahnuť svoj cieľ prostredníctvom podpory dobromyseľného mecenáša.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
V práci to vyzerá, akoby ste tam rok neboli. Na stole sa hromadí práca, telefóny vyzváňajú a termíny sa neúprosne blížia. Vyzerá to na prácu nadčas, a vy sa akurát teraz necítite vo svojej koži, najradšej by ste išli k lekárovi a pár dní si odpočinuli. Vyzerá to tak, že svojou pracovitosťou ste si na seba uplietli bič. Nič sa bez vás nezaobíde. Všetci si zvykli na to, že prídete v pravú chvíľu a nájdete správne riešenie. Možno by ste mali odísť na dlhšiu dovolenku a dať tak ostatným možnosť uvedomiť si, že treba na sebe pracovať.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
V poslednom čase ste boli pod veľkým tlakom a v strese. Ťažko povedať, či ste si tieto problémy privodili sama alebo je to zásluha vášho okolia. Isté je len to, že sa vám začína blýskať na lepšie časy. Snažte sa, aby všetko vychádzalo podľa vašich predstáv. Zarábajte peniaze, kým máte šťastie na svojej strane. Aj v rodine bude vládnuť harmonická atmosféra. Ku svojim drahým sa správajte tak, aby ste pred nimi nemuseli nič skrývať. Myslite na svoje zdravie, potrebujete láskyplnú náruč. Nehľadajte ju však u šéfa.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Váš príjem, aj výdavky sú ustálené, no i napriek tomu zachovajte racionálny úsudok pri nákupoch. Účty majte pod kontrolou. V dlhodobých partnerských zväzkoch sa vyskytnú zaujímavé citové podnety, ktoré oživia stereotyp vzťahu. Pookrejete na spoločných rodinných podujatiach v prírode. Viac opatery, alebo pozornosti bude možno potrebovať mama alebo otec. Zistite si, či je vo vašej strave dostatok vitamínov. Keď milujete chutné sladké koláčiky, dbajte na dostatočný príjem chrómu vo výživových doplnkoch.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Hviezda na nebi záhad
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (548536 čitateľov)

Content ©