Výrok: Práva žien sú zvyčajne povinnosťami mužov. (Konfucius-čínsky filozof)

Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 28.11.2023

BARAN
(21.3. - 20.4.)
V štúdiu, ohľadne školení, sa môžu vyskytnúť fakty, s ktorými ste nepočítali. Stojte si za svojimi názormi, presvedčeniami a plánmi. Prostredníctvom ľudí a okolností si preveríte svoje schopnosti. V konkurenčnom boji víťazí tá silnejšia, múdrejšia a šikovnejšia. Prečo by ste to nemohla byť vy? Nehádžte flintu do žita vopred. Návšteva kozmetického salónu alebo kaderníčky práve dnes vám dá toľko energie ako relaxačný pobyt v pokojnom prostredí. Vyzbrojte sa finančnými rezervami v súvislosti so vzdelaním vašich detí. Budú vás stáť viac ako ste predpokladali.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Deň bude pre vás zase bezchybný a zaradí sa na popredné miesto v hierarchii úspešných dní. Vyžarovanie hviezd je pre vás mimoriadne výhodné. Rýchlo napredovať budú tie, čo pracujú s modernou technikou. Na začiatku dňa zvážte či svoju nahromadenú energiu využijete na rýchly postup, alebo budete postupovať pomalšie. Ak máte pracovné problémy, venujte ich riešeniu aj časť voľného času. Keby ste si nevedeli rady, prekonzultujte všetko s kolegom alebo priateľom. Dobrým radcom by mohlo byť aj partner, a ak vám skutočne pomôže, odmeňte sa mu pozvaním na večeru s fľaškou dobrého vína.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
V dnešný deň sa budete najlepšie cítiť v spoločnosti svojho milého. Máte rada stálosť. Život so stálym partnerom sa vám páči čím ďalej tým viac. Nevadí vám, že sa stal rutinou. Naopak to oceňujete. Nikto vám nedokáže dať taký pocit istoty a lásky ako on. Rutina vám prináša pocit stability. Za rovnako dôležité však považujete priateľstvo. Preto neustúpte partnerovým slovám - priatelia alebo ja. Nezabúdajte však ani na ostatných členov rodiny a taktiež ani na priateľov. Vyhnite sa kýmkoľvek zvadám. Dávajte si pozor na peniaze.

RAK
(22.6. - 22.7.)
V práci to vyzerá, akoby ste tam rok neboli. Na stole sa hromadí práca, telefóny vyzváňajú a termíny sa neúprosne blížia. Vyzerá to na prácu nadčas, a vy sa akurát teraz necítite vo svojej koži, najradšej by ste išli k lekárovi a pár dní si odpočinuli. Vyzerá to tak, že svojou pracovitosťou ste si na seba uplietli bič. Nič sa bez vás nezaobíde. Všetci si zvykli na to, že prídete v pravú chvíľu a nájdete správne riešenie. Možno by ste mali odísť na dlhšiu dovolenku a dať tak ostatným možnosť uvedomiť si, že treba na sebe pracovať.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Ste ambiciózna a ak sa pevne zahryznete do splnenia svojho cieľa, aj ho dosiahnete. Nemusíte sa obávať žiadnych vážnejších prekážok, všetko hravo zvládnete. Za svoju prácu sa dočkáte aj ocenenia. Najmä pre umeleckú oblasť práve nastalo priaznivé obdobie. S citlivosťou a vyrovnanosťou sa venujte rodine a tiež priateľom. Nezadané by nemali premeškať príležitosť na začiatok úspešného vzťahu. V jedálnom lístku uprednostnite stravu bohatú na betakarotén.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
V poslednom čase ste pod neustálym tlakom. Či už v práci alebo v rodine, stále musíte byť k dispozícii a riešiť stále nové a nové úlohy. Hrozí, že budete mať problémy so sebaovládaním. Snažte sa krotiť svoje výbuchy zlosti, aby ste ich nemuseli v budúcnosti trpko ľutovať. Človek vie totiž najviac ublížiť jazykom. Nehovorte blízkym veci, ktoré by vyzneli tak, ako ich nemyslíte. Ušetríte si mnoho nepríjemností. Mali by ste začať bojovať proti stresu. Skúste napríklad jogu alebo nejakú inú protistresovú aktivitu. Výsledky určite onedlho oceníte.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Neprestajne sa prispôsobujete požiadavkám svojho okolia, čo už niektorí ľudia začínajú zneužívať. Nepreháňajte svoju svedomitosť, nedočkáte sa vďaky. Činorodosť sa pokúste orientovať viac na svoje osobné potreby a hlavne na udržanie zdravia a dobrej kondície. Môžete sa tešiť na príjemnú návštevu priateľov, ktorých ste nevideli niekoľko rokov. To úplne zaženie vašu únavu a myšlienky na nedokončené pracovné úlohy. Tých, čo sú na neplánovanej návšteve, čaká nezabudnuteľný gurmánsky zážitok.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
V pracovných chvíľach sa naplno sústreďte na svoje povinnosti, a že ste pre firmu veľkým prínosom si všimnú aj vaši nadriadení a pravdepodobne budete aj finančne lepšie ohodnotená. Prípadne využite novú možnosť zárobku, ktorá by bola vhodným riešením vašej finančnej situácie. V osobnej oblasti sa skúste viac zamyslieť nad svojim prístupom k vášmu okoliu. Utužujte vzťahy stretnutiami s tými, na ktorých ste nemali dostatok času a tie nezadané sa otvorte novým príležitostiam. Samé od seba vám do lona nespadnú.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Aj keď sa vám môže zdať, že sa vám šťastena v láske aj v peniazoch obracia chrbtom, zachovajte pokoj a v žiadnom prípade nestrácajte optimizmus. Svedomitosťou dostanete šancu zlepšiť si svoje postavenie v práci. Snívajúce by sa preto mali rýchlo zobudiť a vyvinúť úsilie na dosiahnutie vytýčeného cieľa. Môžete začať kariéru, alebo nastúpiť do výnosného zamestnania. Prípadne sa zúčastnite konkurzu, kde uplatníte získané schopnosti a začne sa nové obdobie spojené s hmotným aj duševným uspokojením.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Ak máte pocit, že v práci akosi nestíhate, bude to zrejme len vaša predstava. Možno pracujete na niektorých veciach dlhšie ako vaši kolegovia, ale zato kvalitnejšie. Pracujte podľa vlastného tempa a nestresujte sa. Popoludní neleňošte a vydajte sa s rodinou na prechádzku. Mala by ste byť k sebe úprimná a pokúsiť sa spoznať svoje silné, ale aj slabé stránky. Rodinné záležitosti dosiahnu fázu, kedy budete musieť razantne, ale jemne a nenápadne zasiahnuť Otvoria sa vám však nové možnosti na úspech v pracovnej oblasti.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Skúste sa viac sústrediť na vlastné problémy ako na problémy kolegov, či priateľov. Ťažké myšlienky známych, ktorých stretávate bežne, si nenoste domov, lebo tým si prinesiete dusnú atmosféru za dvere domova. V práci riešte povinnosti a nemyslite na zábavu. Doma máte šťastie, že okolo vás sú veľkorysí ľudia. Oceňte ich a predídete roztržkám bez vážnejších následkov. V zdravotnej oblasti venujte čas aj svojej pokožke. Tiež potrebuje vašu starostlivosť ako aj iné časti tela.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Vedúca pozícia v ktoromkoľvek zamestnaní prinesie mnoho náročných úloh. Ak ste sa rozhodli absolvovať pracovné cesty, alebo začať študovať cudzí jazyk, vsadíte na výbornú kartu. V kolegiálnych vzťahoch akceptujte postoj starších a skúsenejších. V oblasti financií pamätajte, radšej vrabec v hrsti ako holub na streche. Ak sa plánujete menšiu či väčšiu chirurgickú, či plastickú operáciu, hviezdy vám prajú. Zamyslite sa nad tým ako kompenzovať svoju neprítomnosť v očiach drobných, ale aj väčších ratolestí. Veľa času môžete tráviť mimo domova a oni si to určite všimnú.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (598290 čitateľov)

Content ©