Výrok: Premýšľaj ako potrebuješ dobré príklady a uznáš, že spomienka na veľké osobnosti je práve tak osožná ako ich skutočná prítomnosť. (Seneca)

Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 26.03.2023

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Vo vzťahu k milovanej osobe buďte mimoriadne mierna a snažte sa jej vyhovieť vo všetkom, čo si bude priať. Pri šoférovaní neriskujte, úlohy si dnes plňte obzvlášť precízne a podľa harmonogramu, inak vám hrozia nepríjemné strety názorov s partnerom. Vo svojom živote však oceňujete nielen partnera, ale aj priateľov s rovnako silným charakterom, partnera, ktorého neprevalcuje vaša ambiciózna povaha a silná osobnosť. Obzrite sa však v okruhu priateľov aj po tých slabších, ktorí oslovujú srdce z inej stránky.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Dnes vás nečaká práve najpríjemnejší deň. Už dlhšie sa ťahajúce nezhody opačného pohlavia budú naďalej pretrvávať. Snažte sa na minimum obmedziť svoju kritickosť voči rodine a voči priateľom jedovaté poznámky. Neodmietnite pomoc najbližším a dobrý pocit prinesie úľavu. Nebojte sa experimentovať a v žiadnom prípade sa neupínajte na partnera, ktorý nevie alebo nechce pochopiť vaše predstavy o vzťahu. Potrebujete nielen lásku, ale aj oporu. Predovšetkým si ujasnite, čo chcete, a netajte sa tým. Zapojte rodinu do nejakej športovej aktivity.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Materiálna istota ako základná hodnota bude dominovať nad tým ostatným. Avšak nielen poctivou prácou, ale aj zdravým životným štýlom a harmonickým partnerským vzťahom dospejete k priaznivému životnému pocitu. Počas dňa je veľká pravdepodobnosť, že si na vás spomenie starý priateľ a poteší vás milým darčekom. Jeho návštevou budete milo prekvapená i potešená. Zlepší vám to náladu, vytvorí pohodu a pocit bezpečia, o ktorý v poslednom čase usilujete.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Dnes sa vyvarujte spoločnosti zachmúrených ľudí. Pôsobilo by to na vás negatívne. Nechajte mozog odpočinúť a robte výnimočne niečo nenáročné. Pôsobenie hviezd bude pre vás obohacujúce vo sfére citov. Čas popoludnia predstavuje podanú pomocnú ruku. Vašu súčasnú náladovosť by určite upokojila návšteva zaujímavého kultúrneho podujatia. V žiadnom prípade neodmietajte ani posedenie s priateľmi. Terajší vzťah medzi planétami zaručuje isté potešenie aj z takéhoto druhu rozptýlenia.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Keď sa okolo vás točí príliš veľa ľudí a vecí, zapájajte svoju intuíciu, aby ste si o živote urobili jasno. Byť sama so sebou vám pomôže upokojiť sa a vytvoriť si priestor, v ktorom budete môcť skúmať svoje vnútro a hľadať poznanie života. Máte veľkú potrebu skúmať hlbiny svojej duše a bolo by dobré, keby ste to robili čo najčastejšie. Nájdete v nej silu na každodenný stres. Pomáha vám to, aby ste sa cítili bližšie všetkým ľuďom a pevnejšie spojená s nimi. Ak vám pomôže vycestovať, aby ste našli mier v duši, tak to urobte.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Nastáva čas vnútornej spokojnosti a začnete sa zaoberať dôležitou úlohou alebo dokonca zmyslom vášho života. Pocítite, že ste narazili na zlatý poklad. V pravý čas oslovíte správnych ľudí a s ich pomocou si zlepšíte postavenie, získate lásku alebo vyriešite dávny problém. Teraz však nesmiete zabúdať posilňovať svoj imunitný systém. Najlepšími pomocníkmi v boji proti vírusom alebo alergii sú vitamíny, zdravá životospráva, otužovanie a športovanie. Držte sa týchto zásad a neochoriete.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Finančné záležitosti nemusíte riešiť. Vyvíjajú sa vo váš prospech. Zamerajte sa na vzťahy. Verte, že od každého človeka sa môžete veľa naučiť. Riaďte sa hlbokými citmi. Všímajte si v komunikácii nevyslovené detaily v tvári a držaní tela. V akejkoľvek situácii je možno vnímať svetlo na konci tunela. Tieto udalosti zažívate iba z toho dôvodu, lebo sa potrebujete naučiť oceniť hodnotu skutočného priateľstva. Aktívna účasť v športe vám môže robiť ťažkosti, prikloňte sa skôr k rekreačným športom.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Venujte viac pozornosti zmene životného štýlu. Do jedálneho lístka zaraďte celozrnné pečivo, viac polievok, zeleniny a menej kávy, prípadne alkoholu. Zájdite si kaderníčke a relaxujte v prírode alebo v záhrade. Uvidíte, že sa viac začnete usmievať na svoje okolie a nenecháte sa vyviesť z miery neprajníkmi, ktorí sa snažia hádzať polená po nohy. Vo všetkých oblastiach sa sústreďte na to, aby ste si konečne splnili svoj cieľ. Držte sa pevne svojich pracovných plánov a diskutujte o nich s partnerom.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Počas tohto dňa sa zvýrazní vaša zmyselná stránka povahy. Vášne vami budú zmietať. Najmä voľno láka pokušením odviazať sa na spoločenskej zábave, rodinnej oslave alebo kamarátskej slávnosti. V práci, aj v láske sa výslovne riaďte inštinktami, no nepreceňujte svoju obdivuhodnú stabilitu v názoroch, alebo v plánoch. Realizovať sa najlepšie budete v prostredí plnom zmien, kontrastov a nových fascinujúcich vecí. Vyhnite sa aspoň káve a čokoláde. Nahraďte ich ovocím a zeleninou.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Práve teraz nadišiel ten najlepší čas začať hľadať riešenia a zasadiť sa za záujmy vlastné alebo viacerých ľudí. Pokiaľ sa do toho pustite spoločne, zistíte že sa vám to síce videlo zložité, ale záver je veľmi jednoduchý. Pokiaľ sa nevyriešený rébus týka bankového konta a zveľadenia majetku, potom ste trafili do čierneho a osud je na vašej strane. V partnerskom vzťahu, ak ste sa poškriepili povedzme kvôli miestu dovolenky, svitá na lepšie časy. Doprajte si pokojnejší víkend a dôkladne sa pozhovárajte.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Dnes vás čaká celkom príjemný deň. Neudeje sa nič problematické. Možno nastanú menšie bežné starosti, ale vy ich zvládnete s nadhľadom. Nerobte nič, čo robiť nemusíte. Oddýchnite si, veď povinnosti vám nikam neutečú. Venujte sa svojmu partnerovi a aj deťom. Ak máte dnes na pláne dlho odkladané stretnutie s priateľmi, využite to aj na riešenie súkromných problémov. Nechajte si poradiť. Porozprávajte sa, čo vás trápi a o čom snívate, uvidíte, že tento večer bude pre vás príjemný. Buďte dnes citovo otvorená.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Vaša peňaženka bije na poplach a finančné rezervy sa povážlivo scvrkávajú. Aj keď sa vám zdá, že by ešte zniesla menšie prevetranie, dobre si to premyslite. Vzdajte sa radšej plánovaného nákupu, pretože by nemusel dopadnúť najlepšie. Chcete mať viac peňazí? Počuli ste niekedy o ľuďoch, ktorí vyhrali v lotérii, a i napriek tomu naďalej pokračovali v starom životnom štýle? Ich pôvodným cieľom síce bolo vyhrať peniaze, ale potom zistili, že je to len prázdny úspech a že hlavné je duchovné bohatstvo. Peniaze naozaj nie sú všetko.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Bellisamade...šperky inšpirujúce vašu dušu
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (585691 čitateľov)

Content ©