Výrok: Slová, ktoré rozjasňujú dušu, sú vzácnejšie než diamanty. (H.I. Khan)

Horoskop dennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Horoskop na deň 16.09.2021

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Láska pre vás určite nie je iba frázou. Veci, ľudia, javy, ktoré sú súčasťou vášho života a oslovujú dušu, sú vlastne darom. Vyhladia vám nejednu vrásku na čele. Poďakujte za to, čo je a neproste stále iba o to, čo by ste chceli. Čo môžete dať zo srdca, dajte teraz a uvedomíte si svoje skutočné a nekonečné bohatstvo. Za vašu výkonnosť a trpezlivosť v práci sa možno dočkáte nejakej pochvaly alebo dokonca aj finančnej odmeny. Nezabúdajte však, že v zdravom tele - zdravý duch. Je najvyšší čas urobiť niečo viac pre kondíciu.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Dnešný deň začnete a skončíte s úsmevom na tvári. Hviezdy prejavujú možnosť pomôcť a dajú vám väčšiu podporu. Ľahko presadíte svoje plány a zámery v práci, získate vzácne informácie. Treba ich však patrične využiť. Pracovné povinnosti zvládnete šikovne a premyslene, šéf vám dokonca prisľúbi zvýšenie platu. Dariť sa vám bude aj v obchodných rokovaniach a umeleckú tvorbu ovplyvní nová inšpirácia. Dostanete dobrú správu a v láske sa vám bude tiež dariť. Na nečakané udalosti budete ešte dlho spomínať.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Zabehnutá rutina je v tomto období pre vás istotou. V práci nie je čas na inovácie alebo flexibilitu, skôr si treba rozložiť sily tak, aby ste všetko poľahky zvládli. Pozornosť obráťte na svojich predkov, pretože dospejete k poznatku, že najlepšou školou života je minulosť staršieho človeka ako ste vy. Zatelefonujte napríklad mame, alebo ju navštívte, či zalistujte v starých fotoalbumoch. Informácie vám poskytnú dostatok inšpirácie na zváženie krokov do budúcnosti. Doprajte si relax s vysoko položenými nohami.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Najdôležitejším sa stáva to, čo sa deje tu a teraz. Nestresujte sa dlhodobým plánovaním a riešte aktuálne záležitosti a ukážte tie najsympatickejšie povahové črty, čo máte. Aj v pracovnom prostredí vám pomôže vám úsmev a spontánnosť, nie zvyšovanie hlasu. Komunikujte s blízkymi a podniknite povedzme výlety. Raz romantika, raz akcia, inokedy niečo vzrušujúcejšie. Hlavne, aby ste sa nenudili a boli iní ako včera a predvčerom. Teraz rozhodne nie je na škodu, ak sa postaráte aj o svoj vzhľad.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Čakajú vás nové vzrušujúce možnosti, ktoré sa v porovnávaní s vaším doterajším životom vymykajú akýmkoľvek predstavám. Dnešné nečakané rozhodnutie spôsobí rozruch, ale vaša rozhodnosť vám v konečnom dôsledku bude na osobný prospech a spokojnosť. Čoskoro sa dočkáte hmotného zisku alebo ďalšieho postupu v kariére. Dobra správa dnes môže prísť i v súkromnom živote. Nachádzate sa dnes v plodnom období. Nové začiatky a dlhodobá príprava, to všetko so sebou prináša pre vás nové príležitosti.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Vďaka úspechom v práci a neobvyklej priazni opačného pohlavia sa môže stať, že začnete byť priveľmi sebavedomou. Pozor na to, z mnohých priateľov si tak môžete spraviť nepriateľov. Roztrpčí vás prejav neprajnosti od veľmi blízkej osoby. Keď nebudete stáť toľko pred zrkadlom, zistíte, že okolo chodia aj iní ľudia. Nie takí dokonalí ako vy, ale rozhodne vám majú čo ponúknuť. Radi sa s vami zoznámia a budete mať z nich osoh, len sa trošku viac usmejte ako obyčajne. Tento deň pre vás môže byť veľmi významný. Mohli by ste uskutočniť veci, ktoré iní považujú za nereálne.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Kruh sa uzatvára. Urobili ste chybu v práci? Nápravu urobte hneď ako to zistíte. S prevzatím zodpovednosti, získate skutočnú slobodu. Keď si myslíte, že sa všetci voči vám obracajú chrbtom, zamyslite sa, či to nie ste práve vy, kto sa otáča chrbtom k ostatným. Ak si myslíte, že nemáte šťastie a nikdy nič nedosiahnete, tak sa vám to splní. Aj tá najväčšia hlúposť je k niečomu dobrá. Hovorí sa tomu pozitívne myslenie. Urobte niečo pre radosť a iskierku v detských očiach. V strave je dnes dôležitá jej kvalita, zloženie a šetrná príprava.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Cez prekážky v práci by ste sa mali celkom ľahko prehupnúť. Snažte sa zabudnúť na zatrpknutosť a odpustite ľuďom, ktorí vám ju spôsobili. Do varu vás dnes môže dostať nespravodlivosť, ktorej obeťou sa stane napríklad váš priateľ. Buďte oporou pre ľudí, ktorí to potrebujú. Denne, nielen dnes, relaxujte a doprajte svojej duši malé potešenia. Nachádzate sa v procese regenerácie organizmu. Máte veľkú chuť urobiť radosť sama sebe a trochu sa rozmaznať. Bez ohľadu na svoje finančné možnosti, skúste sa obdariť nejakou vysnenou maličkosťou.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Od rodičov dostávame do vienka nielen hmotné statky, no i rady, poznatky, skúsenosti a tým stúpa zodpovednosť za vykonané činy. Je možné, že dospievate do bodu, kedy sa musíte rozhodnúť, či predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Sťahovať sa alebo zostať v rodičovskom a tieto záležitosti sú úzko spojené so stavom partnerského vzťahu. Speje k prerodu a nič v ňom už nebude také ako pred tým. Prijímanie zmien v živote a finančné záležitosti súvisia zdravotne so stavom kĺbov. Masáže zapôsobia blahodarne.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
V tomto dni sa budete cítiť veľmi príjemne a sebaisto. Je však veľmi pravdepodobné, že sa nepríjemne pohádate so svojím partnerom. Ak tento problém nezačnete hneď riešiť, bude to mať veľmi nepríjemné následky. Nerobte žiadne vážnejšie rozhodnutia. Mala by ste sa zamyslieť či vaša láska k partnerovi nie je príliš ovplyvnená idealizovaným pohľadom na svet. Ak si nezachováte zmysel pre realitu, môžu hroziť hádky pre maličkosti, ktoré veľmi negatívnym spôsobom ovplyvnia vašu citlivú dušu, preto neberte všetko príliš osobne.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Život prináša rôzne, priam bizarné situácie a aj dnes vás ohúri svojou variabilnosťou a nevypočítateľnosťou. Do cesty vám pošle zaujímavého, nezvyčajného človeka, nečakanú situáciu alebo niečo, čo vám bude behať mysľou po celý deň. Ak ste sa dostali k úspechu a priazni a máte pocit, že ste sa o to ani veľmi nezaslúžili, nezaťažujte sa takýmito myšlienkami a radšej si vychutnávajte úspech. Ste k sebe až príliš kritická a priveľmi skromná. Zaslúžite si úspech. V tom, čo robíte, ste naozaj dobrá.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Tak ako sa počas roka mení príroda, mení sa aj vaša nálada. Kroťte výbušnosť. V blízkej budúcnosti totiž začne váš rodinný život rýchlo napredovať tým pozitívnym smerom. Ak sa v minulosti vyskytli partnerské starosti, nenechávajte si ich na poslednú chvíľu. Zdanlivo zložitá situácia sa môže po vzájomnej komunikácii zmeniť na malichernú záležitosť hodnú rýchleho zabudnutia a otvoria sa dvere romantiky. Nadbytočnú energiu nasmerujte do fyzickej práce v záhrade alebo začnite športovať.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Hviezda na nebi záhad
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 23.01. 2014 (554947 čitateľov)

Content ©