Výrok: Keby človek vedel, z akého prameňa pochádzajú ľudské úsudky a prospechy, prestal by mať záujem o súhlas a pochvalu iných. (Marcus Aurelius)

Horoskop týždennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 40. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Ak sa chystáte na nové podnikateľské aktivity, nebojte sa rizika. Hviezdy sú vám priaznivo naklonené. Čakajte pomoc aj od blízkych priateľov či členov vašej rodiny. Je vhodný čas aj na riešenie mileneckých či partnerských vzťahov.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
V týchto sychravých dňoch nesmiete zabúdať posilňovať svoj imunitný systém. Najlepšími pomocníkmi v boji proti vírusom sú preto vitamíny, zdravá životospráva, otužovanie a športovanie. Držte sa týchto zásad a neochoriete.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
V práci vás nečakajú žiadne ťažké úlohy a v súkromí sa bude taktiež dariť. Nemajte strach z nadväzovania nových známostí. Pokiaľ ste však zadaná určite sa vyhýbajte akýmkoľvek flirtom, nemuselo by sa vám to ani zďaleka vyplatiť.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Čaká vás veľmi príjemný týždeň, preplnený peknými zážitkami. Vyskytnú sa aj klady, ale aj zápory. To, čo si zaumienite, úplne hravo zvládnete. Viac sa zamerajte na domov. Čaká vás kopa práce. Učiť sa s deťmi, navariť, oprať a iné klasické povinnosti ženy.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Tento týždeň sa vám bude dariť na pracovisku, aj v súkromí. Rozhodnosť a túžba zvíťaziť premostia všetky nástrahy dní. Avšak hneď ako zavriete dvere pracoviska, zahoďte za hlavu všetky svoje problémy. Je viac než jasné, že sa potrebujete aj uvoľniť a príjemne zabaviť.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
Aktívne podniknite kroky na zlepšenie finančnej situácie, aby ste následne mali z čoho rozhadzovať na darčeky. Ste predsa snaživá a cieľavedomá a to vám veľmi pomôže pri realizácii profesionálnych plánov. Venujte aspoň zopár chvíľ priateľom alebo záľubám.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
Ak sa do niečoho pustíte, určite to dokončíte a dokonca na výbornú. Nemusíte s obávať nových úloh. Venujte sa však aj tomu, čo vás baví. Neponorte sa príliš do povinností, aby ste nezabudli na svojich najbližších.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Aj keď sa vám niekedy bude zdať, že šťastena sa vám obracia chrbtom, zachovajte pokoj a v žiadnom prípade nestrácajte svoj optimizmus. Postupom času zistíte, že nie je všetko také aké sa zdá na prvý pohľad. Zbavte sa všetkého, čo nepotrebujete pre svoj ďalší život.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Tento týždeň vám prinesie osoh spolupráca s človekom, ktorému ste ešte donedávna nedôverovali. V osobnom živote budete bojovať s nedostatkom času na záľuby, no vďaka veľkorysosti partnera nepocítite únavu. Kúpte si niečo pekné na seba.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Tieto dni budú dôležité najmä čo sa týka zamestnania. Je možné, že dostanete ponuku na lepšie zamestnanie, alebo aspoň povýšenie vo vašom pôvodnom zamestnaní. Dávajte si však pozor na podvodníkov a zlodejov, aby ste neprišli o tvrdo zarobené peniaze.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Teraz, milé dámy, očakávajte príjemný týždeň. V práci sa vám bude dariť priam skvelo. Vyplatí sa ústretovosť voči nadriadeným. Na obchodnej ceste a taktiež pri obchodnom rokovaní sa vám bude dariť. V súkromí sa vyhýbajte hádkam.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Týždeň pôjde neuveriteľne pomaly - doslova ako slimák. V zamestnaní nebudete mať veľa povinností a preto by ste pokojne mohla pomôcť aj svojim kolegom, ktorí majú práce vyše hlavy. So milovanou polovičkou sa posuniete vo vzťahu o dôležitý krok vpred.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (184748 čitateľov)

Content ©