Výrok: Meno, ktorým možno pomenovať čokoľvek, nie je menom večným. (Lao Tse)

Horoskop týždennýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Týždenny horoskop 24. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
Môžete očakávať veľmi príjemný týždeň. V zamestnaní vám všetko pôjde ako po masle a vy pôjdete z práce s úsmevom na tvári. V súkromnom živote to pôjde ešte oveľa lepšie, váš vzťah s priateľom bude dnes priam prekvitať. Nenechajte si pokaziť týždeň neprajníkmi.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
Na ospravedlnenie svojho stanoviska vždy, ak budete chcieť, nájdete dostatok argumentov. Ale seba neoklamete, pretože vy najlepšie viete, ako to v skutočnosti je. Buď sa so svojím položením zmierite a nikoho nebudete zbytočne obviňovať, alebo sa budete musieť zmeniť.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
Tým, že okolo seba šírite pokoj a vzbudzujete dôveru, získate sympatie osoby, ktorá vás už dlho zaujíma. Nepokúšajte sa vylepšiť na jej obraz, zachovajte si prirodzenosť. V blízkom čase prerušíte kontakty s niekým, kto sa k vám nezachoval priateľsky.

RAK
(22.6. - 22.7.)
Zrejme sa bude opakovať niečo, čo vás podráždilo už predtým. Zachovajte pokoj a poučte sa z toho, ako sa veci vyvíjali v minulosti. Teraz by ste mali vedieť, ako sa zachovať čo najlepšie. Potlačte sklon míňať peniaze. Peniazmi nikoho neočaríte a ak áno, väčšinou osoby pochybného charakteru.

LEV
(23.7. - 23.8.)
Dávajte si pozor na priveľkú dôverčivosť k ľuďom, ktorých poznáte len z rozprávania priateľov. V partnerskom živote si musíte dôverovať navzájom, vernosť sa dokázať nedá. Preto nikoho neobviňujte bez dôkazu. Môže sa to obrátiť proti vám.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
V nadchádzajúcich dňoch sa žiadnej nečakanej správy alebo udalosti obávať nemusíte. Všetko sa podriadi každodennému rytmu. V súkromí venujte zvýšenú pozornosť svojim deťom a priateľom. Pouvažujte o tom, čo vám vyčítajú. Skúste napraviť chyby z minulosti.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
V práci sa vám bude dariť, v prípade zmeny zamestnania počítajte s väčšími ťažkosťami. Radšej si dobre rozmyslite, či nepočkáte na vhodnejší čas. Partnera by ste nemali vystavovať stálemu psychickému tlaku, výčitky len zbytočne vyhrotia vzťahy.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
Nechajte sa rozmaznávať, budete to potrebovať ako soľ. Množstvo drobných neúspechov a prekážok by inak mohlo zadusiť vašu sálajúcu energiu a to by bola škoda. Najlepšie urobíte, keď sa obklopíte ľuďmi, ktorí vám naozaj rozumejú a chcú pomôcť.

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
Skúste sa sústrediť aj na niečo iné ako na vlastné úspechy či prehry. Svet v momente opeknie. Partner vás nudí? Rozhýbte ho trochu, samozrejme, nielen športom... Koncom týždňa naplánujte večierok, kam pozvete všetkých blízkych. Potrebujete trochu cudzích nápadov a energie.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
Niežeby sa oslaboval pomerne nepriaznivý vplyv hviezd, skôr vy ste sa prispôsobili. Dokážete ťažkosti predvídať a prijímať sa noblesou. Čo nechcete vidieť, nevidíte, a naopak - svojím nadšením časti vyvoláte priaznivú situáciu. Nerozpitvávajte vzťahy, tvárte sa, že je všetko poriadku.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
Pre tento týždeň je charakteristická emocionálna sila a hĺbka. Zaujímajte sa viac o dianie okolo seba, naskytne sa vám zaujímavá príležitosť. Doprajte udalostiam, aby sa sami správne vyvinuli. Mali by ste očakávať aj informácie, ktoré ste doteraz odmietali vidieť.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
Tento týždeň bude pre vás predovšetkým v znamení komunikácie a získavaní informácií. Pravdepodobne sa dozviete veľmi zaujímavé správy, ktoré boli pre vás doteraz tajomstvom. Urobte si čas na svojich súrodencov a blízkych, potrebujú sa s vami poradiť o niečom osobnom.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (187601 čitateľov)

Content ©