Výrok: Je ťažšie byť neverný žene, keď nám dáva šťastie, ako keď nám ho nedáva. (Gilbert Chesterton-anglický spisovateľ)

Horoskop týždenný partnerskýPublikované horoskopy sú autorským dielom spoločnosti NUMEROLOGIA.SK s.r.o. V prípade záujmu o ich zdieľanie a publikovanie na iných webstránkach nás kontaktujte.

Partnerský týždenny horoskop 13. týždeň

BARAN
(21.3. - 20.4.)
City: V tomto období potrebujete čerstvý vzduch ako soľ. Aj veľa vašich známych márne čaká na vašu návštevu. Dievčatá, ktoré ešte stále hľadajú svojho vysnívaného princa, by sa mali zobudiť a radšej si nájsť nejaké zvieratko. Zadané by mali ctiť partnerove tabu a mať na zreteli jeho mienku.

BÝK
(21.4. - 20.5.)
City: Máte pocit, že je vaše najbližšie okolie proti vám? Ale nie ste tomu tak trochu na vine aj vy sama? Zamyslite sa nad svojim konaním a aj nad plánmi do najbližšej budúcnosti. Nemajte obavy z ničoho nového a najmä nie zo zoznamovania sa s novými ľuďmi.

BLÍŽENCI
(21.5. - 21.6.)
City: Vydajte sa niekam - kamkoľvek - s partnerom, ale pozor na márnotratnosť. V láske sa väčšinou rozhodujete až príliš hŕŕ. Nestriedajte nálady ako aprílové počasie a verte, že toto sa vášmu partnerovi ani zďaleka nepáči. Zamyslite sa nad tým, či márnotratnosťou niečo nekompenzujete.

RAK
(22.6. - 22.7.)
City: Množstvo zbytočných maličkostí, ktorými sa v rodine zaoberáte, vám zastiera veľké problémy. Snažte sa situáciu analyzovať postupne. Nedorozumenia neposudzujte predpojato. Ak prekonáte umelé bariéry, máte šancu na úspech. U partnera nehľadajte chybu z minulosti a nalaďte sa na budúcnosť.

LEV
(23.7. - 23.8.)
City: Vo vašich osobných vzťahoch vládne napätá atmosféra alebo váhavosť. Bude ťažké nastoliť rovnováhu, lebo nemáte jasno v tom, ako by sa veci mali vyvíjať ďalej. Pokiaľ majú idey sláviť úspech, musí ich realizácii nevyhnutne predchádzať plánovanie.

PANNA
(24.8. - 23.9.)
City: Ste výborná herečka, zahrali ste do autu blížiacu sa búrku a teraz si môžete v pokoji vychutnať šťastím a vďačnosťou zaliatu tvár partnera. Doprajte mu tieto chvíľky, ale viac sa k téme nevracajte. Pochváľte jeho perfektný zovňajšok, vôňu a schopnosť vcítiť sa aj do vášho postoja.

VÁHY
(24.9. - 23.10.)
City: Trápia vás rany z lásky? Nesmúťte. Na lásku nikdy nie je neskoro. Uchádzajte sa o priazeň svojej životnej lásky. Získate veľa, ale iba vtedy, ak ste rafinovanejšia ako cukor. Oprášte všetky dostupné ženské zbrane.

ŠKORPIÓN
(24.10. - 22.11.)
City: Láska na celý život je skôr výnimkou ako pravidlom. Partner má tiež rovnako ako vy slobodnú vôľu. Ak nechce ísť ďalej s vami, pôjdete vlastnou cestou, ale ak je to práve on ten pravý, na koho ste čakali celý čas, nedajte mu príležitosť uniknúť. Nebudete určite ľutovať!

STRELEC
(23.11. - 21.12.)
City: Otvorte svoje srdce láske a radosti. Budete prežívať ideálnu dobu pre rozvoj partnerských vzťahov. Čaká vás čas zamilovanosti, prítulnosti, bezpečia a u slobodných bezstarostný začiatok nového vzťahu. Uvedomte si, že všetok zármutok, spočíva na omyle a nedorozumení.

KOZOROŽEC
(22.12. - 20.1.)
City: Aj keď ste si vysnívala ružovú budúcnosť s romantickým princom, realita sa nie vždy podobá tomuto ideálu. Nesmúťte, žiaden chlap nie je dokonalý. Nepokúšajte sa zmeniť toho vášho a i naďalej ho ľúbte takého aký je. Lepšieho by ste asi aj tak nenašli.

VODNÁR
(21.1. - 19.2.)
City: Môžete sa tešiť rôznym návštevám, milým stretnutiam, rodinným oslavám. Iný vzťah ako na báze priateľstva a spriaznenosti vás neuspokojí. Oprášte všetky aspekty vašej zvodnosti, neobanujete.

RYBY
(20.2. - 20.3.)
City: Ak máte pocit, že vo vašom vzťahu odrazu niečo neklape, opýtajte sa partnera na rovinu, čo sa deje. Nie je nič horšie ako neistota. Nedovoľte, aby vás mátali nepodložené predstavy o niečom, čo ani zďaleka nemusí byť pravda. Úprimný rozhovor to vyrieši.


Všetky texty sú duševným vlastníctvom Slovenskej Numerológie (www.numerologia.sk). Akékoľvek publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.Som ilúzia alebo inšpirácia...
Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

Publikované: 24.01. 2014 (133849 čitateľov)

Content ©