Výrok: Aj keď milión ľudí verí v bláznovstvo, stále je to bláznovstvo. (Anatole France)
 Novinky, prednášky, vystúpenia
Novinky na numerológii

       Za sebou máme prvý štvrťrok! To nie je prvý apríl, aj keď prvý apríl podľa kalendára je. Z hľadiska numerológie je tento deň vtáctva a kanadských žartíkov, dňom orientovaným na praktickú a realizačnú stránku života a podľa lunárnych dní ideálnym na počiatok stavby a poznania životného cieľa. Poďte sa k týmto činnostiam inšpirovať novinkami na portáli NUMEROLOGIA.SK.V uverejnených článkoch ste sa mohli pozrieť, čo nás čaká v roku 2011 z pohľadu numerológie, a tiež čo nás čaká z pohľadu čínskeho lunárneho roku Zajaca. Samozrejme všeobecný horoskop nenahradí individuálna numerologická analýza šitá na mieru ako napríklad Numero-Piktogram na 1 rok, Numeroskop na 1 rok, prípadne Tarot-horoskop na 1 rok. Odštartovali sme tiež v článkoch cyklus Numerológia piatich mien pre dieťa každý mesiac a uverejnili zaujímavé recenzie. Na ďalšie sa môžete tešiť v najbližšom období.
 
O predpovede do budúcnosti prejavili vo zvýšenej miere aj televízne média. Numerologička Zlatica Mokráňová vám sprostredkovala informácie o tom, aký bude Rok podľa hviezd, kariet a čísel, či je 11.1.2011 Magický dátum, čo prináša Spln v Rakovi a ako súvisí dátum narodenia so zdravím v príspevku Numerológia a zdravie. A portfólio všetkých vystúpení alebo publikovaných článkov aj horoskopov priebežne nájdete tu.
 
Okrem numerológie, podrobne sledujeme aj astrologický vplyv Luny na náš organizmus. Lunárny cyklus je prirodzenejší a bližšie k prírodným zákonom ako gregoriánsky kalendár. Podľa lunárneho kalendára sú v každom lunárnom mesiaci štyri satanské dni a jeden deň čiernomagických vplyvov. Ak Vás zaujímajú iba "lunárne dni pokušení" dnes v piatok 1.apríla o 17.25 hod. odznelo v relácii Reflex na Markíze viac informácií. Ešte viac sa však dozviete po knižnom a kalendárnom vydaní Lunárnych dní, ktoré nesúvisia iba s postavením Mesiaca v konkrétnom znamení zverokruhu. Veríme, že už čoskoro!
 
Pridali sme novú anketnú otázku: „Ako najčastejšie preventívne udržiavate svoje zdravie?“ – a to nie náhodou. Téma syndrómu vyhorenia sa na našom portáli objavila raz v podobe popisu vlastnej skúsenosti a raz v podobe bakalárskej práce. Čo je a nie je syndróm vyhorenia, ako sa prejavuje, ako mu predchádzať a či je vôbec možné "vstať z popola" ako bájny vták Fénix, tak to sa dozviete na prednáške v rámci podujatia Dni zdravia v DK - Ružinov Bratislava, dňa 10.4.2011.
 
Pozývame vás aj na cyklus prednášok s názvom „Ezoterika pri čaji“, ktoré sa konajú každú stredu o 16,00 hod. v čajovni Tri ruže v Bánovciach nad Bebravou zastrešené chránenou dielňou Harmoni n.o. Dotkneme sa v prednáškach rôznych mystických oblastí neznáma a poodkryjeme rúško tajomstva. Pravidelne prednáša Zlatica Mokráňová. Prizvaní hostia sú Miroslav Šido, Eva Grófová, Irina Cagáňová, Mária Porubčanová a mnoho ďalších. Odznelo už päť prednášok, ktoré budeme postupne prepísané a upravené pridávať na portál NUMEROLOGIA.SK.
 
Srdečne sa tešíme na vás!
 
Všetky novinky pravidelne uverejňujeme aj na facebooku: www.facebook.com/pages/numerologiask/329539733348
 Zodio je stránka, ktorá Vám podľa astrológie zobrazí zhodu s ostatnými užívateľmi. Pri výpočte sa porovnávajú vzájomné pozície planét a astrologických bodov.

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Novinky na numerológii
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Novinky na numerológii:
Spoločné zážitky na kurzochHodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Z denníka numerologičky

"Novinky, prednášky, vystúpenia" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa