Výrok: Bez opatrnosti je aj múdrosť slepá. (Saltykov)
NUMEROLOGIA.SK: Články o tarote a tarotových arkánách

Vyhľadávanie v tejto téme:   
[ Ísť na úvodnú stránku | Vybrať novú tému ]

 TAROTHOROSKOP na apríl 2013
       Apríl je mesiacom kvitnutia prírody a duše človeka do krásy, radosti a šťastia. Vytvárajte atmosféru harmónie a vernosti v aktuálnych vzťahoch. Pamätajte, že rýchle lásky, rýchlo aj zhasínajú. Šialená zamilovanosť trvá iba chvíľu. Vsaďte na neustálu pohodu a nastane posun k lepšiemu. Podľa tradičnej čínskej medicíny je dobre zamerať sa na rovnováhu pečene.  V oblasti psychiky treba menej sa hnevať a viac tvoriť. Na úrovni fyzického tela je hlavnou témou zdravé stravovanie. Starosti z práce vypustite. Totiž, tak dlho ste si želali modré z neba, až prichádza. Niekedy síce iba na oblohe, ale v každom prípade vleje mnoho optimizmu do žíl. Dbajte o to, aby vaša osobnosť vyžarovala ten správny šmrnc. Čaká vás mnoho príjemných prekvapení z neznámych faktorov.
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Pondelok, 01.04. 2013 - 00:00:00   3345 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 17400 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

 TAROTHOROSKOP na marec 2013
       Marec je mesiacom mentálnej, emocionálnej a fyzickej očisty. Končí zima, ktorá podľa tradičnej čínskej medicíny pôsobí na vodu v tele teda močový mechúr a obličky. Začínajúca jar vplýva na živel drevo, čo v organizme zodpovedá žlčníku a pečeni. Psychickým prejavom nerovnováhy v žlčníku je nerozhodnosť, nedostatok tvorivosti a neschopnosť uskutočnenia plánov v realite, zvlášť ak dlho hľadíme do monitora alebo televíznej obrazovky. Skutočným bohatstvom sú však naše schopnosti. To, čo vidíme je iba ich vonkajším prejavom. Nastal teda čas priniesť ostatným ľuďom vo vašom blízkom aj vzdialenom okolí väčší prínos, čas sebarealizácie. Pretože ak kráčate za svojim snom, všetko k vám v pravý okamih príde.
 
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Piatok, 01.03. 2013 - 00:00:00   3377 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 18486 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 3.5)

 TAROTHOROSKOP na február 2013
       Prichádzajú zmeny, tak sa na to pripravme. Zbavme sa všetkého, čo k svojmu živou už nepotrebujeme a vstúpme do novej životnej etapy. Všetky zrýchlené udalosti signalizujúce transformáciu do vyšších dimenzií, všetko, čo sa deje, prospieva nášmu dobru, aj keď to nemusí byť na prvý pohľad zrejmé. 9. februára 2013 začína rok ŠEDÉHO HADA. Po intenzívnom roku Draka prináša vo všetkých sférach života potrebu rozvíjania sa prostredníctvom štúdia, bádania, investícií a plánovania. Podľa tradičnej čínskej medicíny v zime vládne živel voda. Ak sme rok začali pohybom na čerstvom vzduchu, očisťovaním hrubého čreva stravou, potom sme vytvorili vhodné prostredie na rovnováhu obličiek. Emóciu strach v psychickej rovine nahraďme odvahou a láskou.
 
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Piatok, 01.02. 2013 - 00:00:00   3293 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 16968 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 5)

 TAROTHOROSKOP na január 2013
       Na Nový rok sa zbytočne nezväzujme nereálnym sľubmi známym a neznámym. Skôr sa zamerajme na domácnosť, udržiavanie tradícií a po čase jedenia veľkou sviatočnou lyžicou sa pripravme aspoň v malom na pôstnejšie obdobie. Zbavme sa strachu, pretože všetko je lepšie ako v skutočnosti vnímame. Podľa tradičnej čínskej medicíny sú obavy, úzkosť a vzťahovačnosť psychickým prejavom nerovnováhy obličiek. Posilnime tento regulátor vody v organizme výťažkami, esenciami alebo čajmi z brezy, brusníc, čiernej bazy, póru alebo petržlenu. Z hľadiska čínskeho lunárneho kalendára stále doznieva rok Čierneho Draka, preto buďme naďalej aktívnymi a tvorivými účastníkmi života. Pochopením seba počas celého roku 2013 nájdeme kľúč na ceste vpred.
Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Pondelok, 31.12. 2012 - 00:00:00   3893 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 18569 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 1)

 TAROTHOROSKOP na december 2012

       V decembri noc víťazí na dňom. Jin nad jang. Príroda odpočíva a zvýraznené duchovné energie nás nabádajú k stíšeniu sa a meditácii. Okrem detoxikácie ducha je vhodné detoxikovať aj organizmus. Podľa tradičnej čínskej medicíny treba posilňovať hrubé črevo. Problémy sa prejavujú nenápadne mechanickými prejavmi v pravej spodnej časti brucha a postupne sa presúvajú do tej ľavej, preto je striedme stravovanie viac ako vítané. Viac vnímavým zmyslovým orgánom je čuch. Vôňou jedličky, borovice či iného prírodného vianočného stromčeka prispievate k uzdravovaniu tela a nežnými dotykmi k pocitu pohody vo vzťahoch. A koniec sveta? Ten predsa v našich súkromných svetoch zažívame neustále vtedy, keď chýba láska. Nalaďme sa na harmóniu a lásku a všetko bude fajn.

Články o tarote a tarotových arkánách
Autor: Numerologia - Sobota, 01.12. 2012 - 00:00:00   3030 čitateľov
(Zobraziť celý článok | 18195 bajtov | Komentovať | Hodnotenie: 0)

16 článkov (4 stránok, 5 článkov na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Prejsť na:
Som ilúzia alebo inšpirácia...